Loading...

ГАЛЬКА

ГАЛЬКА З МАРМУРУ
Перейти
ГАЛЬКА З МАРМУРУ KievStone
ГАЛЬКА З ПІСКОВИКА
Перейти
ГАЛЬКА З ПІСКОВИКА KievStone
ГАЛЬКА НА СІТЦІ
Перейти
ГАЛЬКА НА СІТЦІ KievStone
КРИХТА З МАРМУРУ
Перейти
КРИХТА З МАРМУРУ KievStone
РІЧКОВА ГАЛЬКА
Перейти
РІЧКОВА ГАЛЬКА KievStoneДекоративні камені завжди були чудовим матеріалом для прикраси ландшафтного дизайну, клумб, газонів, водойм. Використовуючи дрібний камінь, можна викласти красивий візерунок прямо посеред саду або в приміщенні. А за допомогою великої декоративної породи можна створити штучний камін, п'єдестал або навіть викласти огорожу! Декоративний камінь, зокрема галька, гарно виглядає в оформленні водойм та вазонів для садових та кімнатних рослин – це надає їм стильного та естетичного вигляду. І гальку легко купити у Києві, Львові, Дніпрі.


Так що ж собою є декоративна галька? Це природний морський або річковий камінь округлої форми, ідеальну гладкість якому надають штучним шляхом. Усі камені мають різну фракцію та колір. Особливої ​​популярності заслужив білий камінь. Він використовується для декору інтер'єру та екстер'єру, в ландшафтному дизайні, а також як заповнювач для надання оригінального зовнішнього вигляду приміщенню або саду.


Значні переваги декоративної гальки:

  • Підвищує естетичність;
  • Знижує кількість бур'янів;
  • Захищає від перегріву та обмороження коріння рослин;
  • Захищає від прямого сонячного проміння;
  • Зменшує випаровування вологи;
  • Не вимагає багато уваги і довго зберігає свій первозданний вигляд.

Додатковою перевагою білого каменю виступає саме його колір, який освіжає та освітлює навіть тіньові ділянки саду чи будинку. Біла галька чудово виглядає не тільки в ґрунті, а й у горщику. Нерідко нею заповнюють простір акваріума або скляних вазонів.


Комбінований камінь допоможе акцентувати місце відпочинку у дворі, камін, фонтан чи басейн. Його використовують для мощення доріжок та патіо, декорування квітників, створення «сухого пейзажу» японського саду.


Як і де можна використати декоративну гальку?

Україна сьогодні сміливо може використати морський камінь галька для оздоблення та ландшафту, т.к. його можна купити в будь-якому будівельному магазині або салоні природного каменю за прийнятною ціною. Ми пропонуємо кілька простих ідей, які допоможуть Вам перетворити своє житло на власний ботанічний рай:


Камінь або крихту можна використовувати як відсипання на доріжках;

Шикарно виглядає декоративний камінь та в оформленні дизайну інтер'єру (оформлення сходів, вазонів, акваріумів та ін.);

Тераси, клумби та оранжереї з декоративним каменем виглядатимуть набагато цікавіше та естетичніше;

Щоб візуально прикрасити кам'яну або альпійську гірку – додайте до неї кілька білих каменів;

Зона барбекю, домашній камін або ставок також потребує декоративного оздоблення каменем.

Київ в особі компанії KievStone пропонує купити гальку - цільний декоративний та природний камінь, а також кам'яну крихту оптом. Гарантуємо чудовий вибір і не менш приголомшливий результат. Ціна на камінь вказана у Прайсі. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами та контактами, вказаними на головній сторінці.