Loading...

ГРАНІТ

ГРАНІТНА БРУКІВКА
Перейти
ГРАНІТНА БРУКІВКА KievStone
ГРАНІТНА ПЛИТКА
Перейти
ГРАНІТНА ПЛИТКА KievStone
Скала из гранита
Перейти
Скала из гранита KievStone

Що таке граніт і як його видобувають?

Широке застосування граніту пов'язане з його фізичними та хімічними характеристиками. Ця магматична порода із зернистою структурою утворюється у місцях зіткнення континентальних плит, а також у результаті кристалізації гірських порід під впливом хімічно активних речовин, високого тиску та температури. Зараз купити граніт може кожен охочий українець, адже корисна копалина давно перейшла в ранг звичайного будівельного матеріалу.


Основні способи видобутку каменю:


 • у невеликі отвори в масиві закладають вибухівку та підривають її;
 • відокремлюють каміння блоками за допомогою спеціальних алмазних різаків;
 • у розпили породи закачують повітря під високим тиском.

Останній спосіб дозволяє видобувати граніт ціна на який є найдоступнішою завдяки відсутності крихти та непридатних для подальшої обробки шматків, як при використанні вибухових речовин.


Для обробки видобутого граніту застосовують шліфувальні машинки та диски, тонкі абразиви, інструменти з порошковим напиленням. Останній етап - полірування за допомогою матер'яних та повстяних кіл. Термічна обробка застосовується, якщо потрібно купити граніт для сходів та сходів із вираженою зернистою структурою для запобігання ковзанню.


Яка ціна граніту в Україні та по Києву?

Сьогодні якісний граніт ціна якого не відбивається на сімейному бюджеті, постачають із країн Європи та Азії. Порода з українських родовищ є найдешевшою, адже не вимагає дорогого перевезення та сплати податкового збору. У каталозі інтернет-магазину KievStone ви знайдете плитку, яку добувають на Янцевському, Софіївському, Новоданилівському, Костянтинівському та інших місцевих родовищах.


Також представлений широкий вибір граніту із Туреччини та Індії за демократичною ціною. Доступна вартість породи пов'язана з її дешевим видобуванням у цих країнах. Для цінителів європейської якості преміум-класу пропонуємо італійський граніт купити Київ: вартість порфіру (породи червоних відтінків) залежить від товщини та ширини каменю.


Сотні інтернет-магазинів здійснюють продаж натурального граніту, проте найчастіше вони купують породу через посередників, тому пропонують завищені ціни. KievStone працює безпосередньо з вітчизняними та зарубіжними виробниками, що гарантує продаж каменю з мінімальними націнками. До того ж, граніт купити можуть не лише кияни, а й жителі інших міст України. Розрахунок вартості здійснюється в індивідуальному порядку. Діє гнучка система знижок, доступні розпродажі.


Якісний матеріал

Натуральний граніт купити Київ — це оптимальне рішення для практичних людей, які віддають перевагу довговічним матеріалам. Основні характеристики породи:


 • тривалий термін служби завдяки високій стійкості до руйнування, стиснення та стирання;
 • вона не боїться вологи і не руйнується при взаємодії з ґрунтом, тому купити граніт - відмінний варіант для зовнішнього оздоблення фасадів будівель;
 • порода відповідає 1-му класу радіаційної якості – повністю безпечному для здоров'я людини;

Будівельники та декоратори радять купити граніт, який називають «вічним каменем» через його міцність, довговічність та високі експлуатаційні характеристики.


Від чого залежить вартість граніту

Виробники пропонують різний граніт ціна якого залежить від низки факторів:


Місця видобутку. Найдешевший граніт – порода вітчизняного виробництва, а також завезена з Індії та Туреччини. При цьому такий граніт за якістю мало чим відрізняється від італійської чи іспанської.

Способи видобутку. Застосування каменерізних машин з дисками з алмазним напиленням робить граніт купити Київ дорожчим, ніж при використанні вибухівки та повітряної подушки.

Метод обробки. Ціна каменю з полірованою, матовою та шліфованою поверхнею відрізняється між собою.

Представлені в салонах KievStone плитка, бруківка, скелі та декоративний граніт ціна розраховується за 1 кв.м. Вартість сходів обговорюється в індивідуальному порядку і залежить від виду граніту, кількості щаблів, а також розмірів готового виробу.


Області застосування

Сучасне будівництво та ремонтні роботи важко уявити без натурального каменю, тому «купити граніт» – це досить популярний запит. Основні галузі застосування гранітної породи:


 • облицювання фасадів житлових та громадських будівель;
 • будівництво опорних стін, огорож, барельєфів;
 • як підлогове покриття в будівлях громадського призначення з високою прохідністю;
 • зовнішнє та внутрішнє оздоблення сходів, колон, фонтанів, архітектурних балясин;
 • для формування клумб, пішохідних та тротуарних доріжок, бордюрів на заміських ділянках та у парковій зоні;
 • створення елементів інтер'єру - стільниць, підвіконь, ванних та раковин;

Довговічний і стійкий до стирання граніт Київ потрібно людям, які хочуть придбати якісний облицювальний камінь за доступною вартістю. Порода з унікальним малюнком однаково виграшно виглядає в будь-яких інтер'єрах та екстер'єрах, а також поєднується з різними обробними матеріалами.